Projektowanie wnętrz Szczecin

Rzetelnie przygotowany projekt ma największy wpływ na Twoje zadowolenie z zamówionych mebli.

Projektant z doświadczeniem

Musi on uwzględniać nie tylko oczekiwania Klienta, ale także specyfikę danego pomieszczenia. Celem jest bowiem osiągnięcie idealnych proporcji między wyglądem, funkcjonalnością a trwałością.

Studio projektowe meble-szczecin.com.pl jest do Twojej dyspozycji.

projekt-kuchni.jpg

Jak tworzymy projekty mebli ?

Wykorzystujemy do tego bardzo zaawansowany program komputerowy, w którym jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie dowolny projekt, bez względu na stopień jego skomplikowania. Po wygenerowaniu i zaakceptowaniu projektu przez Klienta, trafia on do naszej pracowni, gdzie jest realizowany przez mistrzów stolarstwa.

Dlaczego stworzenie projektu mebli na wymiar jest niezbędne ?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta: ponieważ wyłącznie dzięki projektowi możemy stworzyć meble idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i układu pomieszczenia. Pamiętajmy, że meble mają być nie tylko ładne. Ich zadaniem jest również ułatwianie nam codziennych czynności. Właśnie dlatego dobry projekt ma aż tak duże znaczenie i na pewno nie można go bagatelizować. Po spotkaniu z Klientem, wykonaniu pomiarów i spisaniu oczekiwań, wszystkie informacje trafiają do doświadczonego projektanta. Tworzy on projekt, który ma być ścisłą realizacją ustaleń z Klientem, szczególnie w kwestii funkcjonalności. Bardzo często na etapie projektowania np. zabudowy kuchennej okazuje się, że specyfika pomieszczenia nie pozwala na zastosowanie oczekiwanych przez Klienta rozwiązań. Gdybyśmy się przy nich upierali, kuchnia byłaby niepraktyczna. Tworząc projekt możemy więc uniknąć poważnych błędów i zagwarantować Klientowi zadowolenie ze zrealizowanej zabudowy.

biuro-projekt.jpg
biuro.jpg

Zero niespodzianek

W naszym studiu projektowym nie skazujemy Klientów na nerwowe oczekiwanie na efekt prac. Projekty tworzymy szybko, udostępniamy je online i wysyłamy na e-mail, dzięki czemu zamawiający może od razu zgłosić ewentualne poprawki. Jest to bardzo wygodne i praktycznie eliminuje ryzyko wystąpienia jakichkolwiek nieporozumień. Zamów projekt swojej kuchni, garderoby, szafy czy dowolnego mebla. Zyskaj pewność, że to, co ostatecznie zostanie zamontowane w Twoim domu, w 100% odpowiada Twoim oczekiwaniom, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wyglądu. Poniżej film z możliwościami tego zaawansowanego programu.